HAKKIMIZDA

Güzel Günler Bizi Bekler

Vizyonumuz

Müşterilerimizle birlikte daha yeşil bir gelecek inşa etmeye kararlıyız. Bu nedenle projelerimizi Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’nı gözeterek tasarlıyoruz.

ERİŞİLEBİLİR VE TEMİZ ENERJİ

Yenilenebilir enerjiye yatırım yaparak, enerji verimliliğini arttırarak ve enerjiyi herkes için ulaşılabilir kılarak Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarının 7. maddesine ulaşmak için adımlar atıyoruz.

KÜRESEL ISINMA EYLEMİ

İklimle ilgili felaketlerden kaynaklanan yıllık ekonomik kayıplar yüz milyarları bulurken, küresel ısınma, hemen harekete geçmezsek geri dönüşü olmayan yıkımlara neden olmaya devam etmektedir.

SÜRDÜRÜLEBİLİR ŞEHİRLER

Şehirleri sürdürülebilir kılmak, toplu taşımayı daha cazip hale getirmeyi, yeşil kamusal alanlar yaratmayı, daha yeşil barınma ve çalışma imkanları üretmeyi beraberinde getirir.

SORUMLU ÜRETİM VE TÜKETİM

SKA 12’ye ulaşmak için daha verimli üretim ve tedarik zincirleri oluşturmak, hem tüketici hem de perakendeci düzeyinde kişi başına düşen küresel gıda israfını azaltmak önemlidir.

55 YIL ÖNCE

bilinmezliğe adım attık.

1968 yılında kurulan Heysan Mühendislik alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile birlikte yaratıcı ve yenilikçi çözümlerden yararlanarak güneş enerjisi sektöründe hizmet vermek amacıyla yola çıktı.

Heysan Mühendislik, teknik donanımı ile güneş ve rüzgar enerjisi santralleri için, fizibilite çalışması yaparak, mühendislik hizmetinin yanısıra materyal ve ekipman tedariğinde bulunarak, sistem tasarımı ve uygulamaları, montaj ve devreye alma hizmetleri ile anahtar teslimi santral kurulumu yapmaktadır.


Günümüz Dünyası

bambaşka bir dünya

Yeşil enerjinin önemini fazlasıyla farkındayız. Bu nedenle toplumumuz için daha fazla temiz enerji üretecek, daha iyi iş imkanları açacak, daha kaliteli bir eğitim ve daha parlak bir gelecek olanağı sunacak projeler üstleniyoruz. Vizyonumuz, değişen ve gelişen koşullarda bir adım önde olmak, yaratıcı hizmetlerle müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamak, gelecek nesillere karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek ve sürdürülebilir büyümeyi sağlamaktır.

50 yılı aşkın süredir devam eden serüvenimizde, lider olmanın kolay yolu değil doğru yolu seçmek olduğunu öğrendik. Hep birlikte büyürken ve zorluklarla yüzleşmeye devam ederken, her gün daha yeşil bir Türkiye için adımlar atmaya devam edeceğiz.


Yeşil Bir Geleceğe Doğru

yenilenebilir bir çağ

Hedeflerimiz arasında şeffaf bir işletme olarak ömür boyu hatırlanacak benzersiz bir müşteri deneyimi yaratmak, sosyal ve kültürel katkılarda bulunarak ülkemize karşı üzerimize düşen görevleri yerine getirmek ve elbette yenilenebilir enerji ile sürdürülebilir bir toplum için elimizden geleni yapmak yer alıyor.

Herkesin tüm inanç ve fikirlerine saygı gösterdiğimiz ve değer verdiğimiz kültürümüzde bir aile olarak büyümeyi ve geleceği birlikte inşa etmeyi önemsiyoruz. Türkiye’nin daha yeşil yarınlara sahip olması için yol göstermeye devam ederken mutluluk ve gurur doluyuz.