Neler Yapıyoruz?

 • Satış Sonrası Hizmetleri

  Bakım ve Onarım. Olası teknik arızalar, sistem takibi ile en kısa sürede değerlendirilir, ALDO Enerji ekibinin uzmanlığı ve titizliği ile giderilir.Uzaktan İzleme ve Kontrol. Anlık veri aktarımı ile sistem düzenli olarak takip edilerek en etkin aksiyonların alınmasını sağlanır.Düzenli Denetim. Denetleme fonksiyonları AB ve TR standartlarına uygun olarak gerçekleştirilir, olası arızaların önceden tespiti ile mali kayıplar en aza indirilir.Profesyonel…

 • Montaj Hizmetleri

  Şantiye kurulumu. Şantiye mühendisleri tarafından projede kullanılacak elektrik, mekanik ve inşaat ekipmanlarının temin edilmesi. İnşaat, mekanik ve elektrik işlerinin tamamlanması. Test ve aktivasyon süreçleri. AG/YG ve ENH sistemleri gibi uzmanlık ve deneyim gerektiren montaj, bakım ve onarım hizmetleri. İlgili dağıtım şirketinden ön onay alınması. Geçici kabul belgelerinin hazırlanması ve geçici kabul onayının alınması.

 • Proje Geliştirme

  Proje fizibilitesinin hazırlanması. Yatırıma uygun finansman seçeneklerinin belirlenmesi, yatırım teşviklerinin alınması. Proje bölgesine uygun ürün seçimi. Yatırım amortisman süresinin hesaplanması. Güneş enerjisi santrali sistem tasarımı. Yatırıma uygun finansman seçenekleri. Yatırım teşvikleri. Başvuru için gerekli evrakların hazırlanması ve başvurunun yapılması. Başvuruların derlenmesi ve değerlendirilmesi, çağrı mektubunun bağlantı sözleşmesine verilmesi. Proje onayı, bağlantı ve sistem kullanım sözleşmesinin…

 • Tedaş Proje Süreçleri

  İhtiyaç analizi ve hesaplamaların yapılması. Sistemde kullanılacak ekipmanların belirlenmesi. Uygulama sistemi yerleşimi ve sistem tasarımının hazırlanması. Statik ve Elektrik projelerinin hazırlanması. Statik ve elektrik mühendisliği hesaplarının yapılması. Proje resmi onay süreçleri. Sistem bağlantı sözleşmesinin hazırlanması ve onaylanması. Proje resmi onay süreçlerinin tamamlanması.

Biz Nasıl Çalışırız?

Ekibimiz projelerinizi tasarlama ve uygulama aşamasında sizden biri olarak tüm bilgi ve tecrübesini özverili şekilde sunar.

#1

Kurgu

Projenize başlamadan önce riskleri ve rakipleri tespit ediyor ve tüm süreci planlıyoruz.

#2

Süreç Yönetimi

Her şeyin yolunda gitmesi ve sorunların çözüme kavuşturulması noktasında tecrübemizle sürece ışık tutuyoruz.

#3

Uygulama

Profesyonel ekip arkadaşlarımız, ekipmanlarımız ve denetçilerimizle her şeyin yolunda gittiğinden emin oluyoruz.