Yeşil Enerji

Önceliğimiz Geleceğimiz

Sorumluluk Al

Grubumuzun manevi değerleri ve disiplini ile kalıcı ve sürdürülebilir projelere imza atma heyecanımızı her zaman taşıyoruz.

Toplumumuzun temel hak ve özgürlüklerini korumakta ısrarcıyız. HEYSAN MÜHENDİSLİK olarak sosyal sorumluluk projelerinin önemine yürekten inanıyor, 2015 yılından beri topluma değer katacak sosyal sorumluluk projelerimizi yürütmeye devam ediyoruz.

Adım At

İnsanlığa ve dünyamıza karşı sorumluluklarımızın bilinci ile her adımımızı daha yeşil ve daha sürdürülebilir atmaya özen gösteriyoruz. İklim değişikliğinin uzun vadeli yıkıcı etkileriyle mücadele eden çözümler yaratmak için stratejik ortaklıklara başvuruyor, daha sürdürülebilir bir yarın için cesur adımlar atmak üzere müşterilerimiz, ortaklarımız ve iş arkadaşlarımızla birlikte çalışıyoruz.

Etki Bırak

Toplumsal ve küresel ölçekte yaratılmasına öncülük etmeyi umduğumuz değişim, elbette en başta kendimizden, evlerimizden ve ofislerimizden başlıyor. Bu nedenle Heysan Mühendislik olarak ofisimizin sürdürülebilirlik doğrultusunda gelişimine büyük önem veriyoruz.

Şirket binalarında gün ışığından en verimli şekilde yararlanmaya, elektrik tüketimini azaltmak için mesai saatleri dışında bilgisayarları otomatik olarak kapatan sistemler kullanmaya, geri dönüşüm faaliyetlerine ve toplam karbon emisyonumuzu azaltıcı aksiyonlar almaya devam ediyoruz.

Dürüst Ol

Heysan Mühendislik, adalet, dürüstlük, tarafsızlık, şeffaflık, sorumluluk, kurum ve kamu çıkarlarını korumaya dayanan temel etik ilkeleri etrafında şekillenmiştir. Her gün, çalışanlar arasında hiçbir ayrım gözetmeksizin eşit bir çalışma ortamı yaratmak için özen göstermeye devam ediyoruz. Şirket içinde yaratmayı başardığımız şeffaflık ve güven ortamını müşterilerimizle de paylaşabilmeyi umuyoruz.